Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

POBOČKY SPOLOČNOSTI COBBYS PET

             
Akcia 20%
FELIX Sensations Jellies kapsička 4x85g s lososom a treskou v lahodnom želé

FELIX Sensations Jellies kapsička 4x85g s lososom a treskou v lahodnom želé

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 07.12.2023

Náš kód: 17615

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 12

 

Akcia 20% platí do: 31.12.2023 (Cena za 1ks)
3,11 € 2,49 €

Cena za m.j.:
7,32 €

Popis

FELIX Sensations Jellies je rad neodolateľných krmív pre mačky vyrobených z kvalitných surovín, ktoré výborne vyzerajú, voňajú a samozrejme lahodne chutia vašej mačke. Každé mačacie krmivo FELIX Sensations Jellies obsahuje krehké kúsky na potešenie vašej mačky servírované v rôzne ochutenom želé pre mimoriadnu chuť a lákavú vôňu. Zároveň sú zdrojom omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vitamínov, aby udržali vašu mačku plnú energie a pripravenú na šantenie!
Sú plné dobrôt a uspokoja 100 % denných potrieb vašej mačky, keď sú podávané podľa kŕmneho návodu. To nie je všetko! FELIX Sensations Jellies sú dostupné v celom rade kombinácií chutí v šťavnatom želé!
Takže ak máte to šťastie mať takú senzačnú mačku, ako je FELIX, uspokojte každý deň jej lásku po rozmanitosti s mačacím krmivom FELIX Sensations Jellies!
FELIX je jednoducho neodolateľný!
100 % kompletné a vyvážené Vitamíny D a E Zdroj omega-6 mastných kyselín
Bez farbív, so stále rovnakou skvelou chuťou!
Zloženie:
S lososom v želé s príchuťou kreviet: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (12 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (losos 4 %), mäkkýše a kôrovce (krevety 1 %), minerálne látky, cukry.
S treskou tmavou v želé s paradajkami: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (12 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (treska tmavá 4 %), zelenina (0,9 % sušených paradajok, zodpovedá 11 % paradajok v želé), minerálne látky, cukry. *kúsky: 40 % mäsa a výrobkov živočíšneho pôvodu.
Analytické: Vlhkosť: 82 %, Proteín: 11,5 %, Obsah tuku: 2,5 %, Obsah anorganických látok: 2,5 %, Hrubá vláknina: 0,05 %, Omega-6 mastné kyseliny: 0,4 %
Dávkovanie: Dospelú mačku s priemernou hmotnosťou (4 kg) kŕmte 4 kapsičkami denne, najmenej v dvoch samostatných dávkach. Uvedená kŕmna dávka je určená pre stredne aktívne dospelé mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby sa môžu líšiť a kŕmnu dávku je preto nutné prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Vek zvieraťa: Od 1 roku
Hmotnosť (kg): 0,340 kg
Príchuť: s oceánskou rybou
 
 

   Najpredávanejšie