Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

Akcia 6%
WELLCAN GOLD CAT KITTEN 34/22 10kg špeciálna receptúra pre mačiatka a rastúce mačky
1000-1
1000-2

WELLCAN GOLD CAT KITTEN 34/22 10kg špeciálna receptúra pre mačiatka a rastúce mačky

Tovar na sklade

Náš kód: 31000

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 6% platí do: 31.08.2020 (Cena za 1ks)
38,25 € 35,96 €

Cena za m.j.:
3,60 €

Popis

Špeciálna receptúra pre mačiatka s kuracím mäsom a ryžou
Jediným zdrojom uhľohydrátov sú ryža a kukurica
Vďaka kombinácii ingrediencií vrátane kuraťa, obilnín, vitamínov a minerálnych látok je WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT KITTEN 100% kompletné a vyvážené krmivo.
WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT KITTEN predstavuje všetko, čo Vaše mačiatko potrebuje k výžive, aby zostalo zdravé a šťastné. WELLCAN GOLD SUPER PREMIUM CAT KITTEN je tiež vhodné pre kotné a laktujúce mačky. Dajte Vášmu mačiatku skvelý štart do života.
WELLCAN GOLD je kompletná a vyvážená receptúra vyrobená z kvalitného mäsa, bohatého na bielkoviny a obilniny, ktorá bola špeciálne vyvinutá pre správny rast Vášho mačiatka a je taktiež vhodná pre kotné a laktujúce mačky. Táto špeciálna receptúra poskytuje všetky výživné látky, vitamíny a minerálne látky, ktoré Vaše mačiatko potrebuje na zabezpečenie správneho prechodu od materského mlieka na tuhú stravu. Sú to vysoko kvalitné bielkoviny, ktoré pomáhajú podporovať zdravie a udržiavajú Vaše mačiatko plné vitality, aby mohlo žiť svoj život naplno!
Zloženie: kuracie mäso, ryža, kukurica, kurací tuk, rybie mäso, hydrolyzovaná kuracia pečeň, repná dužina, droždie, vaječná múčka, rybí olej, minerály a vitamíny, hydrolyzovaná chrupavka (zdroj chondroitínu), hydrolyzované kôrovce (zdroj glukosamínu), inulin (min. 0,5% FOS) lecitín ( min. 0,5% FOS), taurín
Analytické zložky:
N-látky (Proteíny): 34,0 %
Oleje a tuky: 22,0 %
Vláknina: 2,0 %
Popol: 6,5 %
Vlhkosť: 8,0 %
Fosfor: 1,0 %
Kalcium: 1,3%
Doplnkové látky:
Vitamín A (alfa-retinyl acetat): 20.000 IU/kg
Vitamín D3 (cholecalciferol): 2.000 IU/kg
Vitamín E (ako dl-alfa-tokoferolacetát): 400 IU/kg
Vitamín C (ako kyselina L-askorbová fosfát): 200 mg/kg
Inulin: 2g/kg
Taurin: 1100 mg/kg
Zaručená úroveň vitamínov do dátumu minimálnej trvanlivosti. Dátum minimálnej trvanlivosti a EU číslo schválenia je uvedené na obale. Mastné kyseliny Omega 3 a 6 sú v optimálnom pomere 5:1. Skladujte na suchom mieste, chráňte pred slnečným žiarením. Konzervované prírodnými antioxidantmi.
Pridané stopové prvky: meď 5,0mg/kg, zinok 65,0mg/kg, železo 75,0mg/kg, mangán (Manganous(II)oxide) 30,0 mg/kg, kobalt 0,5 mg/kg, jód (Calcium iodate) 1,5mg/kg
Kŕmny návod: Nakoľko každá mačka má individuálnu potrebu krmiva, kŕmny návod je iba odporúčaním. Vy ste najlepším expertom pre Vašu mačku. Neprekrmujte! Zabezpečte mačke stály prístup k čerstvej vode.
Vek v týždňoch: g/ deň
3-6 30-50g
7-24 50-100g
25-52 70-100g
Reg. č.: SK 300 182
Omega 3 a 6 mastné kyseliny v optimálnom pomere
Pro-Immun -stimuluje imunitný systém
Taurin - esenciálna aminokyselina, ktorá môže zlepšiť zrak
Mineralplus - minerálne látky kalcium / fosfor pomáhajú udržať kosti v dobrej kondícii
Pro-Fibre - ideálna rovnováha medzi rozpustnou a nerozpustnou vlákninou
pH-balance - optimalizuje hodnotu pH, ako prevenciu proti tvorbe močového kameňa
Nutri-Derm - podporuje zdravú pokožku a hebkú srsť
Kompletné SUPER PREMIUM krmivá rady WELLCAN GOLD CAT vyhovujú všetkým požiadavkám mačiek. Rada krmív pozostáva zo šiestich špecifických receptúr vyvinutých pre rôzne nutričné potreby vo všetkých etapách života mačiek. Mačky sú náročné pri výbere potravy, preto sme spravili maximum, aby sme ponúkli perfektnú kvalitu pre všetky druhy mačiek. V našej rade sa nachádzajú špeciálne receptúry pre rastúce mačiatka, dospelé ako aj starnúce mačky. Vyvinuli sme tiež špeciálne receptúry pre mačky s tendenciou k obezite, rovnako ako pre mačky žijúce v bytoch a pre mačky trpiace potravinovou intoleranciou.
Záruka nutričných hodnôt
Obsah živín: krmivá WELLCAN GOLD CAT vyhovujú odporúčaniam AAFCO (The Association of American Feed Control Officials). Naše kŕmne testy ukázali, že WELCAN GOLD CAT krmivá sú perfektnou a vyváženou stravou pre všetky mačky.
Kontrola kvality: krmivá WELLCAN GOLD CAT sa vyrábajú v továrni, ktorá získala certifikát ISO 9001, ako aj certifikát systému riadenia kvality HACCP, ktoré sú garanciami najvyššej kvality.

Hmotnosť (kg): 10 kg
Kategorie krmiv: superprémiové
Vek zvieraťa: Do 1 roku
Vek mačky: mačiatko
Aktivita zvieraťa: Rast
Určenie krmiva: odstavené
Hypoalergický: Nie
Gainfree - bez obilnín: nie
 
 

   Najpredávanejšie