Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

POBOČKY SPOLOČNOSTI COBBYS PET

             
ROYAL CANIN MAXI PUPPY 1kg

ROYAL CANIN MAXI PUPPY 1kg

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 03.04.2023

Náš kód: 550402460

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Cena za 1ks:
7,20 €

Cena za m.j.:
7,20 €

Popis

Veľké psy prechádzajú dlhou fázou rastu, v ktorej veľmi citlivo reagujú na zlú výživu. Zvlášť nadmerný príjem energie môže viesť k príliš rýchlemu rastu, ktorý môže nenávratne poškodiť kosti. Preto by šteňatá nemali dostávať krmivo, ktoré obsahuje príliš veľa energie.
Royal Canin Maxi Puppy bolo špeciálne vyvinuté pre rastúcich psov veľkých plemien (26 - 44 kg) do 15 mesiacov:
-Harmonický rast: optimálny pomer bielkovín a energie rovnako ako prídavok vápnika a fosforu podporujú správnu stavbu kostí a svalstva.
-Zdravé kĺby: chondroitin sulfát a glukosamin podporujú spolu s EPA & DHA zdravie kĺbov a chrupaviek šteniat už v ranom veku.
-Posilňuje obranyschopnosť: obsahuje komplex antioxidantov (taurin, lutein, vitamín C a E) rovnako ako mannan-oligosacharidy, ktoré pomáhajú posilovať prirodzenú obranyschopnosť.
-Acti Flora: pomáha udržovať vyváženú črevnú flóru a vďaka obsahu probiotík z cukrovej repy, frukto a mannan oligosacharidom a psylliu je udržované zdravé trávenie.
Tráviaci trakt psov veľkých rás je veľmi citlivý, najmä keď sa ešte nachádza vo fáze rastu. Royal Canin využíva najnovšie vedecké poznatky, a tým bola dosiahnutá veľmi dobrá stráviteľnosť tohto krmiva.
Krmivo Royal Canin obsahuje tzv. L.I.P bielkoviny. Využitie týchto špeciálnych bielkovín umožnilo zvýšiť celkovú stráviteľnosť krmiva až na 95%. Označenie L.I.P. je známka kvality – ide o vybrané, dobre stráviteľné bielkoviny vysokej biologickej hodnoty, ktoré zabezpečujú optimálne trávenie.
Zloženie:
Hydinové bielkoviny (sušené), ryža, kukuričný šrot, rastlinný bielkovinový isilát*, živočíšny tuk, kukurica, pšeničná múka, živočíšne bielkoviny (hydrolyzované), dužina z repy, kukuričný lepok, minerálne látky, rastlinná vláknina, sójový olej, rybí olej, frukto-oligosacharidy (0,34 /), psyllium - šupky a semena, kvasnicový hydrolyzát (zdroj mannan-olygosacharidov), kvasnicový extrakt (zdroj betaglukánov), extrakt z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzát z kôrovcov (zdroj glukosamínu), hydrolyzát z chrupaviek (zdroj chondroitínu).
*L.I.P.: vybrané, dobre stráviteľné bielkoviny vysoké biologické hodnoty
Doplnkové látky:Nutričné látky:
Vitamín A (15.500 IE/kg), Vitamín D3 (1.000 IE/kg), Vitamín E (480 mg/kg), E1 [Železo] (42 mg/kg), E2 [Jód] (4.2 mg/kg), E4 [Meď] (13 mg/kg), E5 [Mangán] (55 mg/kg], E6 [Zinok] (132 mg/kg), E8 [Selén] (0,07 mg/kg).
Technologické pridané látky: Klinoptilit sedimentárneho pôvodu (10 g/kg).
Senzorické pridané látky:
Extrakt z juky (125 mg/kg).
Konzervačné látky:Antioxidanty.
Analytické zložky
bielkovina 30.0 %
surový tuk 16.0 %
hrubá vláknina 2.4 %
popol/popolovina 7.7 %

Aktivita zvieraťa: Rast
Veľkosť plemena: veľké
Hmotnosť (kg): 1 kg
Vek zvieraťa: Do 1 roku
Kategorie krmiv: prémiové
Vek psa: šteňa
Určenie krmiva: gravidita a laktácia
Gainfree - bez obilnín: nie
Hypoalergický: Výrobca neuvádza
 
 

   Najpredávanejšie