Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

POBOČKY SPOLOČNOSTI COBBYS PET

             
Akcia 20%
FELIX Fantastic JUNIOR Multipack kapsička 4x85g kura a losos v želé

FELIX Fantastic JUNIOR Multipack kapsička 4x85g kura a losos v želé

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 27.05.2024

Náš kód: 17560

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 20% platí do: 31.05.2024 (Cena za 1ks)
3,43 € 2,74 €

Cena za m.j.:
8,06 €

Popis

FELIX Fantastic je rad neodolateľných krmív pre mačky, ktoré vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne, ako jedlo, ktoré by ste sami uvarili. Každá receptúra, vyrobená z kvalitných surovín, obsahuje krehké kúsky v želé, aby sa vaša mačka mohla do chutného mačacieho krmiva poriadne zahryznúť!Zároveň sú zdrojom omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vitamínov, aby udržali vašu mačku plnú energie a pripravenú na šantenie! Sú plné dobrôt a uspokoja 100 % denných potrieb vašej mačky, keď sú podávané podľa kŕmneho návodu.
To nie je všetko! FELIX Fantastic je dostupný v širokom rade lahodných receptúr v šťavnatom želé, aby každý deň uspokojil lásku vašej mačky po rozmanitosti. Naozaj chutia tak dobre, ako vyzerajú! FELIX je jednoducho neodolateľný!
100 % kompletné a vyvážené Vitamíny D a E
Zdroj omega-6 mastných kyselín
Bez farbív, so stále rovnakou skvelou chuťou!
Zloženie:
S kuraťom: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (20 %, z toho kura 8 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry. *kúsky: 50 % mäsa a výrobkov živočíšneho pôvodu.
S lososom: mäso a výrobky živočíšneho pôvodu* (18 %), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobkyZ rýb (losos 4 %), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, minerálne látky, cukry. *kúsky: 44 % mäsa a výrobkov živočíšneho pôvodu.
Analytické zložky: Vlhkosť: 77,5 %, Proteín: 13,5 %, Obsah tuku: 2,8 %, Obsah anorganických látok: 2,6 %, Hrubá vláknina: 0,8 %
Dávkovanie: Felix Junior je kompletné mačacie krmivo, čo znamená, že nie je potrebné ho miešať so žiadnym iným krmivom pre mačky. Kŕmnu dávku a čas kŕmenia prispôsobte úrovni aktivity a telesnej kondícii mačiatka. Podávajte pri izbovej teplote. Čistá čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii. Krmivo mačiatku podávajte vždy na rovnakom mieste, aby nebolo zmätené, a pri jedle ho nerušte.
FELIX Junior je vhodný aj pre gravidné alebo dojčiace mačky, ktoré tiež potrebujú krmivo bohaté na energiu, aby sa postarali o svoje budúce mačiatka. Po 12 mesiacoch je vaša mačiatko dospelé a pripravené si užívať lahodný rad Felix Adult.

Vek zvieraťa: Do 1 roku
Hmotnosť (kg): 0,340 kg
Príchuť: mix príchutí
 
 

   Najpredávanejšie