Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

POBOČKY SPOLOČNOSTI COBBYS PET

             

O firme

HISTÓRIA A TRADÍCIA

Rodinná tradícia od roku 1914

Rodinný príbeh sa začal písať už pred sto rokmi, keď praprastarý otec zakladateľa Ladislava Kobolku staršieho prevádzkoval v Nových Zámkoch predajňu so zmiešaným tovarom. Táto obchodnícka vášeň sa dedila z generácie na generáciu a v roku 1968 sa Ladislav Kobolka starší, vášnivý akvarista od útleho veku, stal uznávaným chovateľom rýb a otvoril v Nových Zámkoch akvaristiku. Aj napriek zoštátneniu zostal verný svojej vášni a v roku 1989 otvoril prvú porevolučnú predajňu s chovateľskými potrebami v Kolárove pod obchodným názvom AKVÁRIUM KOBOLKA, čím si uctila rodinné dedičstvo a lásku k akvaristike.

COBBYS PET: Od akvárií ku komplexnej starostlivosti o domácich miláčikov

Rok 2001 priniesol prelomový moment, keď sa firma premenovala na COBBYS PET. Dôvodom bola rastúca popularita produktov pre psov a mačky, ktorú pôvodný názov už nevystihoval. Napriek tomuto rebrandingu si logo COBBYS PET dodnes uchováva pamätný nápis "AKVÁRIUM KOBOLKA since 1989" ako symbol úcty k histórii.

Expanzia a vlastná značka COBBYS PET

S rastúcim úspechom COBBYS PET sa rozširovala aj jej pôsobnosť. Vznikli dcérske spoločnosti v Českej republike so sídlom v Olomouci, ako: COBBYS PET ČESKÁ REPUBLIKA s.r.o. a v Maďarsku so sídlom v Komárome, ako COBBYS PET MAGYARORSZÁG Kft.. V roku 2015 sa pridala aj COBBY´S PET SHOP s.r.o., zameraná výlučne na maloobchod s chovateľskými potrebami.

Vlastná značka COBBYS PET: Kvalita a skúsenosti v jednom

Vďaka dlhoročným skúsenostiam a znalostiam trhu vybudovali sme vlastnú značku COBBYS PET, ktorá ponúka široký sortiment viac ako 400 produktov pre domácich miláčikov. Medzi najznámejšie patria:

  • AIKO SOFT podložky a plienky pre psov
  • Ekologicky odbúrateľné ECO bambusové podložky
  • Kozmetika pre psov a mačky AIKO SHAMPOO
  • Dentálne pochúťky AIKO DENTAL
  • Kolagénové pochúťky AIKO COLLAGEN
  • Hračky, obojky, postroje
  • Klietky pre vtáctvo a hlodavce
  • CATLIT podstielka a vôňa do podstielok
  • Ucelený sortiment jazierkových krmív COBBYS PET POND

COBBYS PET: Spoľahlivý partner pre chovateľov

Centrálny sklad spoločnosti so sídlom v Nových Zámkoch s rozlohou 10 000 m2 slúži ako centrálny sklad produktov a administratívne centrum. Vďaka vlastným skladovým priestorom a priamym nákupom od výrobcov COBBYS PET zaručuje optimálne ceny a dostupnosť tovaru.

Ladislav Kobolka, zakladateľ COBBYS PET, s hrdosťou uzatvára:

"Tešíme sa na spoločné budovanie krásneho vzťahu s vami a vašimi miláčikmi. COBBYS PET je tu pre vás s odborným poradenstvom, širokým výberom kvalitných produktov a láskou k zvieratám."

viac