Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

POBOČKY SPOLOČNOSTI COBBYS PET

             
Akcia 25%
FELIX Sensations Sauces kapsička 12x85g hovädzie, jahňacie, morka, kačica v lahodnej omáčke

FELIX Sensations Sauces kapsička 12x85g hovädzie, jahňacie, morka, kačica v lahodnej omáčke

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 22.05.2024

Náš kód: 17624

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 6

 

Akcia 25% platí do: 30.06.2024 (Cena za 1ks)
9,65 € 7,24 €

Cena za m.j.:
7,10 €

Popis

FELIX Sensations Sauce Surprise je rad lahodných krmív s jemnými kúskami mäsa alebo rýb v omáčkach s rôznymi príchuťami ponúkajúce neodolateľné prekvapenie. Táto rada krmív kombinuje veľmi zaujímavé príchute ako je napríklad receptúra s morkou v omáčke so slaninovou príchuťou. Vyzerajú, voňajú a chutia tak lahodne, že im Vaša mačka neodolá.
Vlastnosti:
Obsahujú vyvážené minerálne látky
Obsahujú vitamíny D a E
Sú zdrojom omega-6 mastných kyselín
Sú bez pridaných umelých aróm, konzervantov a umelých farbív
Zloženie:
S hovädzím v omáčke s paradajkami: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (4% hovädzieho), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, zelenina (omáčka: 4% paradajok z paradajkového koncentrátu) ryby a výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
S kačicou v omáčke s mkrví: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (z toho 4% kačica), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, zelenina (omáčka: 4% mrkvy z mrkvového koncentrátu), ryby a výrobky z rýb , minerálne látky, cukry.
S jahňacím v omáčke ochutenej divinou: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (z toho jahňacie 4%), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
S morkou v omáčke ochutenej slninou: Mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (z tho 4% morka), bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb, minerálne látky, cukry.
Analytické zloženie: Vlhkosť: 80 %, Dusíkaté látky: 12,5 %, Oleje a tuky: 2,5 %, Popol: 2,3 %, Vláknina: 0,1 %, Kyselina linolová (omega-6 mastná kyselina): 0,4 %.
Krmný návod:
Dospelú mačku s priemernou hmotnosťou (4 kg) kŕmte 3 až 4 kapsičkami denne, najmenej v dvoch samostatných dávkach. Uvedená kŕmna dávka je určená pre stredne aktívne dospelé mačky v prirodzenom prostredí. Individuálne potreby sa môžu líšiť, a kŕmnu dávku je preto nutné prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu hmotnosť. Podávajte pri izbovej teplote. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.
Skladovanie: Po otvorení spotrebujte do 24h. Skladujte pri izbovej teplote. Obal nie je hračka. Udržujte mimo dosahu detí.

Vek zvieraťa: Od 1 roku
Hmotnosť (kg): 1,020 kg
Príchuť: mix príchutí
 
 

   Najpredávanejšie