Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

POBOČKY SPOLOČNOSTI COBBYS PET

             
Akcia 10%
ROYAL CANIN FBN BRITISH SHORTHAIR 400g

ROYAL CANIN FBN BRITISH SHORTHAIR 400g

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 09.08.2022

Náš kód: 550756402

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 10% platí do: 12.08.2022 (Cena za 1ks)
6,00 € 5,40 €

Cena za m.j.:
13,50 €

Popis

Royal Canin British Shorthair Adult je kompletné superprémiové krmivo pre dospelé britské krátkosrsté mačky staršie ako 12 mesiacov.
Jej kosti a kĺby sú z dôvodu mohutnej stavby zaguľateného tela vystavené pravidelnej nadmernej námahe. Vďaka zvýšenému obsahu taurínu, L-karnitínu, EPA-DHA a antioxidantov navyše krmivo maximálne posilňuje funkciu srdcového svalu, pretože britské mačky majú predispozície k ochoreniu srdca. Toto plemeno disponuje masívnou čeľusťou, takže je granula „Amethyst 12“ špeciálne navrhnutá, aby uľahčovala uchopenie granúl a podporovala hryzenie aj dentálnu hygienu.
Vaša britská krátkosrstá mačka má zavalité a svalnaté telo, ktoré vyžaduje tie správne živiny, aby zostalo zdravé a silné. Zloženie krmiva ROYAL CANIN British Shorthair Adult je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vašej dospelej britskej krátkosrstej mačky.
Z dôvodu, že vaša mačka patrí k tým väčším, krmivo obsahuje upravený obsah bielkovín, ktorý pomáha udržiavať svalovú hmotu. Navyše je tiež obohatené o L-karnitín, ktorý napomáha zdravému metabolizmu tukov. Do krmiva boli pridané aj omega-3 mastné kyseliny (EPA a DHA), ktoré udržujú kosti a kĺby vašej mačky zdravé. To znamená, že vaša mačka môže byť naplno aktívna bez akejkoľvek bolesti či obmedzenia. Už spomínané mastné kyseliny spolu s taurínom udržujú srdce vašej mačky zdravé. V krmive ROYAL CANIN British Shorthair Adult k tomu prispieva aj špeciálne vytvorená rovnováha minerálov.
Granula krmiva ROYAL CANIN British Shorthair Adult je špeciálne tvarovaná a prispôsobená širokej čeľusti britskej krátkosrstej mačky. Veľkosť a zaoblenie tejto granuly uľahčuje jej uchopenie a nútia mačku k žuvaniu, ktoré vedie k lepšej ústnej
hygiene.
Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN British Shorthair Adult je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.
Zloženie:
Dehydratované hydinové mäso, ryža, izolát rastlinného proteínu (L.I.P. – bielkovina pridávaná pre svoju ľahkú stráviteľnosť), živočíšne tuky, kukurica, kukuričný lepok, rastlinné vlákna, hydrolyzované živočíšne proteíny, čakankové odrezky, rybí olej, sójový olej, minerály, fruktooligosacharidy, hydrolyzované kvasnice (zdroj mannánoligosacharidov), olej z boráka lekárskeho, hydrolyzované kôrovce (zdroj glukozamínu), výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu), hydrolyzované chrupavky (zdroj chondroitínu).
Vyživové látky:
Vitamín A: 31000 IU, Vitamín D3: 800 IU, E1 (železo): 40 mg, E2 (jód): 4 mg, E4 (meď): 12 mg, E5 (mangán): 51 mg, E6 (zinok): 154 mg, E8 (selén): 0,08 mg, L-karnitín: 200 mg, taurín: 2,6 g. Technologické doplnkové látky: klinoptilolit sedimentárneho pôvodu: 10 g. Konzervačné látky. Antioxidanty.
bielkovina 34.0 %
surový tuk 19.0 %
hrubá vláknina 5.3 %
popol/popolovina 6.8 %
vápnik 0.8 %
fosfor 0.73 %
horčík 0.06 %
kyselina arachidonová 0.08 %
biotin (vitamín H/vitamín B7) 3.06 mg
chlorid 1.02 %
cholín 2.5 mg
chondroitín sulfát a glukosamín 500.0 mg

Kategorie krmiv: prémiové
Gainfree - bez obilnín: nie
Hypoalergický: Výrobca neuvádza
Určenie krmiva: špecifické plemená
Hmotnosť (kg): 0,400 kg
Aktivita zvieraťa: Normálne
Vek zvieraťa: Od 1 roku
Vek mačky: dospelá mačka
 
 

   Najpredávanejšie