Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

POBOČKY SPOLOČNOSTI COBBYS PET

             
Akcia 20%
FRISKIES DENTAL FRESH Medium & Large 7ks/180g 7ks

FRISKIES DENTAL FRESH Medium & Large 7ks/180g 7ks

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 17.07.2024

Náš kód: 17503

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 6

 

Akcia 20% platí do: 31.07.2024 (Cena za 1ks)
3,12 € 2,50 €

Cena za m.j.:
13,89 €

Popis

Friskies DentalFresh Dental Breath je žuvacie pochúťka, ktorá jemne odstraňuje zubný povlak a zároveň je jemná k zubom a ďasnám. Friskies DentalFresh Fresh Breath je vynikajúci žuvacie pochúťka, ktorá napomáha udržiavať správnu originálne hygienu vášho psa.
Každá žuvacie pochúťka Dental Fresh je špeciálne navrhnutá pre inú oblasť zubnej hygieny. Tyčinky obsahujú jedinečnú zmes aktívnych látok, ktoré spolu s tvarom a špeciálne vyvinutou štruktúrou robia z každého zvyknutie efektívny prostriedok proti ústnym a zubným problémom. Znovuravíratelný zips pomáha v uchovávanie čerstvosti týchto maškŕt.
Kŕmny návod: Denná kŕmna dávka viď obal. Pri podávaní pochúťky patrične upravte dávku bežne podávaného krmiva. Čistá čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii. Dohliadajte na psa počas podávania pochúťky. Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Zloženie: Obilniny, minerálne látky, mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, zelenina, oleje a tuky, vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu (petržlen 0,2%).

Typ: pamlsok
Typ maškrty: dentálne
 
 

   Najpredávanejšie