Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

POBOČKY SPOLOČNOSTI COBBYS PET

             
Akcia 20%
COBBYS PET AIKO LONG HAIR SHAMPOO WITH MINK OIL 5L šampón pre psov s norkovým olejom

COBBYS PET AIKO LONG HAIR SHAMPOO WITH MINK OIL 5L šampón pre psov s norkovým olejom

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 17.07.2024

Náš kód: 42159

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 20% platí do: 31.07.2024 (Cena za 1ks)
35,98 € 28,78 €

Cena za m.j.:
5,76 €

Popis

Zloženie: Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate/ Cocamide DEA, Glycol Distearate, Cocamide DEA, Propylene Glycol/Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/ Methylisothiazolinone, Mink Oil, Citric Acid, Parfum, CI 19140.
Popis vet. prípravku: Žltá opalizujúca perleťová viskózna kvapalina s vôňou harmančeka.
Charakteristika: Norkový olej sa rýchlo vstrebáva a hydratuje suchú a popraskanú pokožku. Zároveň pôsobí upokojujúco a regeneračne na pokožku, zlepšuje jej pružnosť a odolnosť voči škodlivým vonkajším vplyvom. Srsť zanecháva jemnú, hebkú a ľahko sa rozčesáva. Používaním šampónu s obsahom norkového oleja si srsť zachováva prirodzený lesk a pružnosť.
Oblasť použitia: Kozmetický veterinárny prípravok. Šampón s norkovým olejom pre dlhosrsté psy.
Dávkovanie a spôsob použitia: Šampón zrieďte vlažnou vodou. Bežné odporúčané množstvo je 15 ml šampónu na 10 kg telesnej hmotnosti. Množstvo šampónu potrebné na kúpanie psa nalejte do 0,5 litra vlažnej vody. Pre väčších psov použite 40 - 70 ml do 1,5 litra vody. Pripravený roztok jemne votrite do vopred navlhčenej srsti zvieraťa, až sa vytvorí pena. Následne srsť dôkladne opláchnite veľkým množstvom vlažnej vody.
Upozornenie: Pred kúpaním psa napojte, aby sa nenapil zo šampónovej vody. Vyvarujte sa tomu, aby sa šampón dostal do očí, uší či úst zvieraťa.
Skladovanie a upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia veterinárneho prípravku a obalu: Skladujte pri izbovej teplote od + 15°C do + 25°C v pôvodnom obale na suchom mieste. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí.
Upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia nepoužitého veterinárneho prípravku a obalu: Nepoužité a nespotrebované veterinárne prípravky a ich obaly sa likvidujú v zmysle platných právnych predpisov.
Schvaľovacie číslo: 205/K/22-S

Typ kozmetiky: šampóny
Veľkosť: 5L
Objem: 5 l
 
 

   Najpredávanejšie