Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 50,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

POBOČKY SPOLOČNOSTI COBBYS PET

             
Akcia 40%
COBBYS PET AIKO PUPPY & JUNIOR SHAMPOO 5L šampón pre šteňatá

COBBYS PET AIKO PUPPY & JUNIOR SHAMPOO 5L šampón pre šteňatá

Tovar na sklade

Môžete ho mať doručený už 02.10.2023

Náš kód: 42158

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Akcia 40% platí do: 30.09.2023 (Cena za 1ks)
32,99 € 19,79 €

Cena za m.j.:
3,96 €

Popis

Zloženie: Aqua, Sodium Laureth Sulphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Glycol Distearate, Cocamide DEA, Propylene Glycol/Benzyl Alcohol/Methylchloroisothiazolinone/ Methylisothiazolinone, Citric Acid, Chamomilla Recutita Flower Extract, Tocopherol (Vitamín E), Hydrolyzed Keratin, Parfum, CI 42090.
Popis veterinárneho prípravku: Modrá opalizujúca perleťová viskózna kvapalina s kvetinovou vôňou.
Charakteristika: Vyživujúci šampón pre šteňatá a mladé psy s optimalizovaným zložením a pH chráni citlivú pokožku šteniat. Vitamín E vyživuje a chráni pokožku a srsť. Prírodné zložky obsiahnuté v prípravku sa v prírode ekologicky odbúravajú.
Oblasť použitia: Kozmetický veterinárny prípravok. Šampón pre šteňatá s vitamínom E.
Dávkovanie a spôsob použitia: Šampón zrieďte vlažnou vodou. Bežné odporúčané množstvo je 15 ml šampónu na 10 kg telesnej hmotnosti. Množstvo šampónu potrebné na kúpanie psa nalejte do 0,5 litra vlažnej vody. Pre väčších psov použite 40 - 70 ml do 1,5 litra vody. Pripravený roztok jemne votrite do vopred navlhčenej srsti zvieraťa, až sa vytvorí pena. Následne srsť dôkladne opláchnite veľkým množstvom vlažnej vody.
Upozornenie: Pred kúpaním psa napojte, aby sa nenapil zo šampónovej vody. Vyvarujte sa tomu, aby sa šampón dostal do očí, uší či úst zvieraťa.
Skladovanie a upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia veterinárneho prípravku a obalu: Skladujte pri izbovej teplote od + 15C do + 25C v pôvodnom obale na suchom mieste. Uchovávať mimo dohľadu a dosahu detí.
Upozornenie na spôsob nakladania a zneškodnenia nepoužitého veterinárneho prípravku a obalu: Nepoužité a nespotrebované veterinárne prípravky a ich obaly sa likvidujú v zmysle platných právnych predpisov.
Vyrobené v EÚ.
Schvaľovacie číslo: 207/K/22-S

Typ kozmetiky: šampóny
Veľkosť: 5L
Objem: 5 l
 
 

   Najpredávanejšie