Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

OBT Oven-Baked Tradition Adult Large Breed Lamb 11,34 kg pre psov veľkých plemien jahňacie

OBT Oven-Baked Tradition Adult Large Breed Lamb 11,34 kg pre psov veľkých plemien jahňacie

Tovar na sklade

Náš kód: 16032

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v kartóne: 1

 

Cena za 1ks:
80,40 €

Cena za m.j.:
7,09 €

Popis

Kompletné krmivo s jahňacím mäsom pre dospelých psov veľkých plemien. Granule sú veľkého tvaru..
- Na rozdiel od (95%) krmiva pre psov a mačky vyrábaných procesom extrúzie, Oven - Baked Tradition krmivo pre mačky a psov je pomaly pečené v peci pri nízkej teplote. Krmivo pečené v peci má mnoho výhod. Medzi inými dôležitými zložkami je významnou výhodou možnosť pridávať omnoho viac čerstvého mäsa do receptúr a tak zachovať jeho výraznú vôňu a chuť. Pečením v peci vznikajú granule, ktoré sú o 20% hustejšie a preto aj vášho domáceho miláčika viac zasýtia.
- Výroba v kanadskej rodinnej firme Oven - Baked Tradition zaručuje, že krmivo má neodolateľnú chuť a výživovú hodnotu ! Všetky receptúry sa pripravujú pečením v peci (oven baked) v malých množstvách pre maximálnu kvalitu a čerstvosť presne, ako doma v kuchyni. Receptúry obsahujú ako prvoradú zložku čerstvé mäso zo starostlivo vyberaných fariem. Či už sa jedná o vykostené kuracie, jahňacie alebo rybie mäso, kvalita je vždy bezvýhradne zaručená.
Zloženie: Jahňa (20% čerstvé jahňacie mäso, 10,73% sušené jahňacie mäso), ovos, jačmeň, raž, sušená ryba, kanolový olej, ľanové semienko, hnedá ryža, sušené mleté vajcia, inulín, chondroitín-sulfát, glukozamín hydrochlorid, extrakt z Yucca schidigera, extrakt z rozmarínu. Analytické zložky: N-látky 23%, tuky- a oleje 12%, vláknina 3%, popol 7,5% vápnik 1,2%, fosfor 1%, vlhkosť max 10%, Omega-3 0,65%, Omega-6 2%, glukozamín 980 mg/kg, chondroitín-sulfát 980 mg/kg. Doplnkové látky/kg: Vitamíny: vitamín A (retinyl acetát) 5000 mj, vitamín D3 (cholekalciferol) 500 mj, vitamín E 370 mg. Stopové prvky: chelát železa a hydrátu aminokyselín 528 mg, chelát zinku a aminokyselín n-hydrát 600 mg, chelát mangánu a aminokyselín n-hydrát 43,2 mg, chelát medi a aminokyselín n-hydrát 74,4 mg, seleničitan sodný 0,32 mg, jodičnan vápenatý 1,4 mg. Aminokyseliny: L-karnitín 400 mg. Technologická doplnková látka: antioxidanty, kyselina citrónová. Môže obsahovať stopy arašidov.
* Nie sú považované za základnú živinu v profile živín pre výživu psov AAFCO.
Kŕmny návod: Môžete svojmu psíkovi podávať suché alebo navlhčené vodou. Je veľmi dôležité aby pes mal po celý deň prístup k čerstvej vode.
Pes je zviera, ktoré potrebuje jesť rovnaké jedlo, v rovnakom čase každý deň.
Množstvo potrebného krmiva sa môže líšiť v závislosti od plemena, temperamentu, energetického zaťaženia, klimatických podmienok. Je dôležité, aby pes mal k dispozícii vždy čerstvú, čistú vodu. Uchovávajte na chladnom, suchom mieste.

Hmotnosť: 11,34 kg
CATEGORY_ANIMAL_FOOD: SUPERPREMIUM
Vek zvieraťa: Od 1 roku
Vek psa: dospelý pes
Aktivita zvieraťa: Normálne
Veľkosť plemena: veľké
Určenie krmiva: koža a srsť
Hypoalergický: Nie
GRAINFREE: výrobca neuvádza
 
 

   Najpredávanejšie