Platba kartou Možnosť platiť kartou

Doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Možnosť platiť
kartou

Ikona doprava zadarmo Doprava zadarmo pri
nákupe nad 39,- €

Ikona kontakt Tel: +421905555555
Email: info@info.sk

ROYAL CANIN CCN MINI DIGEST CARE 1kg

ROYAL CANIN CCN MINI DIGEST CARE 1kg

Tovar na sklade

Objednávkové číslo: 1000276

EAN: 3182550893947

Minimálny odber: 1 ks

Počet kusov v balení: 1

 

Cena za 1ks:
8,80 €

Cena za m.j.:
8,80 €

Popis

Mimoriadne chutné krmivo ROYAL CANIN® Digestive Care Mini je vhodné pre psov do 10 kg, ktorí sú náchylní k citlivému zažívaniu.
Tráviace ťažkosti nie sú nič príjemné a dokážu potrápiť aj vášho psa. Strava obsahujúca vysoko kvalitné živiny, ktorých vyváženosť zaisťuje pohodu čriev a lepšie vstrebávanie, môže tráviacu sústavu vášho psa podporiť.
Mimoriadne chutné krmivo ROYAL CANIN® Digestive Care Mini je vhodné pre psov do 10 kg, ktorí sú náchylní k citlivému zažívaniu. Malí psi sú náchylní k tvrdšie stolici či dokonca k zápche. Zloženie tohto krmiva toto všetko zohľadňuje. Ideálne vyvážená zmes rozpustnej a nerozpustnej vlákniny pomáha obmedziť fermentáciu a podporuje priechod črevami presne tam, kde je potreba. Škála prebiotík podporuje zdravú črevnú mikroflóru. Granule pre psy ROYAL CANIN® Digestive Care Mini obsahujú vysoko stráviteľné bielkoviny, známej tiež ako L.I.P. Technológia inteligentnej prípravy krmiva zaručuje, že živiny sú lepšie stráviteľné. Táto vysoká stráviteľnosť je potvrdená pravidelnými a prísnymi kontrolami kvality.
Výsledkom používania krmiva ROYAL CANIN® Digestive Care Mini je zlepšenie kvality stolice v 92% prípadov. Dôkaz toho, že tráviaca sústava funguje správne. Výsledky krmivá sú tak preukázaným úspechom.

 
 

   Najpredávanejšie